Daniela a Boris Štibrányiovci

Rodičia Daniely a Borisa Štibrányiových nám poskytli športové výsledky svojich detí, ktoré sa dňa 16.3.2024 v Športovej hale BK Lokomotíva v Bratislave zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v klasickom tlaku (RAW) na lavičke a dňa 23.3.2024 v Mestskej športovej hale v Bánovciach nad Bebravou zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v tlaku (EQUIPPED) na lavičke.

V kategórii RAW Daniela Štibrányiová výkonom 45 kg získala 2. miesto v kategórii dorasteniek do 76 kg a Boris Štibrányi výkonom 182,5 kg 3. miesto v kategórii juniorov nad 120 kg.

V kategórii EQUIPPED Daniela Štibrányiová výkonom 45 kg získala 2. miesto v kategórii dorasteniek do 76 kg a Boris Štibrányi výkonom 170 kg 2. miesto v kategórii juniorov nad 120 kg.

Pretekárom srdečne gratulujeme a želáme im ešte veľa športových úspechov.

Prílohy na stiahnutie:
Stiahnuť tento súbor (4 - MR_SR_2024 - tlak.pdf)MR SR tlak630 kB