Milí spoluobčania,

Veľmi rád by som sa vám prihovoril v tomto čase, keď nám každá rozsvietená sviečka na adventnom venci našepkáva, že čas najkrajších sviatkov v roku je už za dverami.

Predvianočné prípravy práve vrcholia a sú mnohokrát veľmi hektické a uponáhľané. Tak, ako aj naše životy. Počas celého roka sa niekam ponáhľame a tým nám uniká podstata veci.

Preto je dobré, ak sa aspoň na konci roka zastavíme, spomalíme a vydýchneme si. Vytvorme si počas nadchádzajúcich dní v našich domovoch atmosféru pokoja, bezpečia a šťastia.

Želám vám spolu s poslancami obecného zastupiteľstva a zamestnancami obce príjemné, pokojné a požehnané vianočné sviatky, plné vzájomného porozumenia, lásky, spokojnosti a pohody. Prežite ich v zdraví, šťastí a radosti v kruhu svojej rodiny.

Starosta Obce Lúka