Výsledky nohejbalového turnaja

Po dlhšej odmlke začali fungovať nohejbaloví nadšenci a spoločne s Obcou Lúka zorganizovali vianočný Štefanský nohejbalový turnaj.

Milo nás všetkých prekvapila účasť nášho rodáka Borisa Godála, ktorý aktívne hrá najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž FORTUNA LIGA. V telocvični vládla pokojná vianočná nálada. Súťažiacich prišli povzbudiť aj niektorí naši občania.

Turnaja sa zúčastnilo päť trojčlenných mužstiev. Vo vyrovnaných zápasoch nakoniec zvíťazilo mužstvo v zložení:

Michal Godál

Lukáš Ondris

Ladislav Miklovič

Druhé miesto patrilo:

Oliver Kačina

Pavol Šprlák

Roman Žiška

Tretie miesto obsadili:

Vladimír Kriško

Marek Godál

Poďakovanie patrí organizátorom a sponzorom podujatia.

V Lúke, dňa 27.12.2022.

Starosta Obce Lúka

Prílohy na stiahnutie:
Stiahnuť tento súbor (4 - nohejbalový turnaj zhodnotenie.pdf)Zhodnotenie nohejbalového turnaja97 kB