Starosta Obce Lúka, Vladimír Vöröš v spolupráci so ZO JDS Lúka

Pozvánka

Obecný úrad Lúka v spolupráci so ZO JDS Lúka bol oslovený obcami okresu Nové Mesto nad Váhom s ponukou zúčastniť sa zájazdu do Rakúskeho Schloss Hoffu. Prihlásiť sa môžete do 26.2.2024 na Obecný úrad Lúka.

Zájazd sa koná v nedeľu 17. marca 2024.

Všetkých záujemcov budeme ohľadom organizačných pokynov kontaktovať do konca februára.

Čaká Vás pestrý rodinný program, Veľkonočný zajac rozdávajúci vajíčka, ponuka originálnych výrobkov regionálnych vystavovateľov, či hľadanie veľkonočných vajíčok v záhradách. Miestne lahôdky sú súčasťou veselej veľkonočnej atmosféry na zámku.

Zámoček sa nachádza v susednom Rakúsku len 2 km od Devínskej Novej Vsi. Pobyt na historickom statku a v jeho rozsiahlych záhradách možno obohatiť jazdou na poníkoch alebo návštevou rôznych zvieratiek. Stretnúť vzácne druhy staro-rakúskych domácich zvierat, ktoré sa vyskytujú vo svete už len v obmedzenom množstve a priateľsky ich pohladiť, je možné pri prechádzke statkom v zámockom areáli Schloss Hoffu.

Predpokladaná cena dopravy je 12,- Eur pre dospelého člena zájazdu, pre deti 6,- Eur.

Vstupné do areálu pre dospelých je 9,50 Eur, deti 4,50 Eur. Vstupné sa platí na mieste. Prehliadku zámočku je možné absolvovať so sprievodcom v slovenskom jazyku.

Všetci ste srdečne vítaní