Príhovor k MDŽ

Milé ženy...

Máme tu 8. marec, deň našich milých, krásnych a múdrych žien – Medzinárodný deň žien. Stále je tu tá príležitosť, kedy môžeme naším žienkam vyjadriť nejaké tie slová úcty a vďaky.

Milé žienky, skúste v tento deň kolotoč každodennosti nachvíľu zastaviť. Oddýchnite si a nechajte sa rozmaznávať svojimi mužmi, partnermi a kamarátmi.

Ste základným kameňom našich rodín, väčšina mužov sa skláňa pred Vašou obetavosťou, ochotou, láskavosťou ale i humorom a dobrou náladou, ktorou okoreňujete chvíle ich každodenného života.

Pri príležitostí Vášho krásneho sviatku mi dovoľte, aby som Vám za všetkých mužov, ako aj v mene svojom, zaželal predovšetkým veľa lásky, pevné zdravie a porozumenie.

Aby ste v tento deň, ale aj v ďalších nastávajúcich dňoch Vášho života mali čo najmenej problémov, chvíľ bolestí a smútku, aby Vás pohoda, porozumenie a láska sprevádzali na každom kroku.

Medzinárodný deň žien si všetky ženy zaslúžia.

A tak všetkým ŽENÁM zo srdca blahoželám

Starosta Obce Lúka

Prílohy na stiahnutie: