Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

Vážení občania, zverejňujeme mail, ktorý bol obci Lúka zaslaný z Ministerstva vnútra, odbor krízového riadenia Trenčín, v ktorom MV SR hľadá dobrovoľníkov do karanténnych centier.

Z vyššie uvedeného sa obraciame na Vás s prosbou, či by ste mohli vo svojom meste/obci osloviť jednotlivcov, združenia, organizácie a pod. Prípadných záujemcov je potrebné zapísať do kontaktného formulára (viď príloha) a ten poslať mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Do kontaktného formulára je potrebné vypísať meno, priezvisko, vek, mesto/obec bydliska, mail, tel. kontakt dobrovoľníka. Ak by chcel pomôcť v nejakom konkrétnom zariadení, alebo len v nejakom kraji, alebo kdekoľvek – to treba konkretizovať v bode „KDE SOM OCHOTNÝ POMÔCŤ“. Do poznámky treba uviesť napr. ktoré dni môžem, ktoré nie a pod.

POZOR! Dobrovoľník musí mať minimálne 18 rokov a nesmie patriť do rizikovej skupiny (starší občania, občania s chronickým ochorením srdca a pľúc, s cukrovkou, s oslabenou imunitou).

V prílohe je aj aktuálny zoznam karanténnych centier a postupne sa budú otvárať aj nové.

Ak by sa u vás našli dobrovoľníci tak vás prosím, pošlite ich čo najskôr nakoľko počet repatriantov sa stále zvyšuje. Najlepšie v priebehu budúceho týždňa.

Za skorú odpoveď vopred ďakujem

S pozdravom

Mgr. Martin Brezovák

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Odbor krízového riadenia

Koordinačné stredisko IZS

Okresný úrad

Hviezdoslavova 3,

911 01 Trenčín

Tel.: +421 32 7411 443

Mobil: +421 908 909 174

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Web: https://www.minv.sk/?Informacie_KSIZS_OBUTN

FB: https://facebook.com/civilnaochrana112

 

  zmos logo                   zmo logo                 ROP                 gdpr 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd