Obec Lúka

Oficiálna web stránka obce

Dnes je , meniny oslavuje

skenfrdehuru

07 zmensene 67 zmensene

Poďakovanie za úrodu 2019


V stredu 16.10.2019 sa v našej obci uskutočnila krásna akcia – Poďakovanie za úrodu.
Slávnosť sa začala sv. omšou kde pán farár Peter Cibira v homílii poďakoval Pánu Bohu nielen za úrodu, ale aj za ľudí, ktorí pripravili zo semienok plodov prekrásne diela, ktoré boli tematicky venované misiám. Hosťom bol pán farár Milan Červeňanský. Po skončení Sv. omše nasledovala prehliadka vytvorených diel a po nej si prítomní mohli pochutnať na dobrom guláši a koláčoch.

Pán starosta ďakuje všetkým, ktorí pripravili samotnú výstavu obrazov a plodov zeme, a taktiež za poskytnuté občerstvenie a príjemne strávený podvečer spolu s organizátormi a vďačnými občanmi Lúky, ktorí sa zúčastnili tohto podujatia.

38 zmensene 75 zmensene

Prílohy na stiahnutie:
Stiahnuť tento súbor (Poďakovanie_za_úrodu_16102019.pdf)Poďakovanie_za_úrodu_16102019.pdf58 kB

  zmos logo                   zmo logo                 ROP                 gdpr 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd